خبر ویژه

آبرسانی به ۱۵ روستای شهرستان خواف در ایستگاه آخر

خواف ـ مدیر امور آب و فاضلاب خواف از پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه آبرسانی به مجتمع کلاته‌ها بخش مرکزی شهرستان خواف با ۱۵ روستای تحت پوشش خبر داد. به گزارش مشهد من، محسن چهکندی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه آبرسانی به مجتمع کلاته‌ها بخش مرکزی شهرستان خواف در آخرین مراحل خود قرار […]

اشتراک گذاری
۱۴ آذر ۱۴۰۱
کد مطلب : 97323

خواف ـ مدیر امور آب و فاضلاب خواف از پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه آبرسانی به مجتمع کلاته‌ها بخش مرکزی شهرستان خواف با ۱۵ روستای تحت پوشش خبر داد.

به گزارش مشهد من، محسن چهکندی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه آبرسانی به مجتمع کلاته‌ها بخش مرکزی شهرستان خواف در آخرین مراحل خود قرار دارد و حدود ۱۵ درصد تا تکمیل طرح و افتتاح باقی مانده است.

مدیر امور آب و فاضلاب خواف این پروژه را شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه با توان برداشت حداکثر ظرفیت، اجرای شش کیلومتر خط انتقال از انتهای شبکه توزیع آب شرب خواف و احداث یک باب ایستگاه پمپاژ اعلام کرد.

وی با بیان اینکه جمعیت برخوردار از این پروژه تأمین مجتمع کلاته‌ها چهار هزار و۳۰۰ نفر است گفت: با پیگیری‌های فرمانداری جمعاً ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات صنعت، معدن و تجارت در این عملیات آبرسانی سرمایه گذاری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *