خبر ویژه

ایران تنها تیم جام جهانی که دروازه انگلیس را باز کرد

دروازه تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به جز در دیدار با ایران در سایر مسابقات بسته مانده است. به گزارش مشهد من، تیم ملی فوتبال انگلیس که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، شب گذشته در مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها برابر سنگال با نتیجه […]

اشتراک گذاری
۱۴ آذر ۱۴۰۱
کد مطلب : 97298

دروازه تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به جز در دیدار با ایران در سایر مسابقات بسته مانده است.

به گزارش مشهد من، تیم ملی فوتبال انگلیس که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، شب گذشته در مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها برابر سنگال با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست یافت.

در این مسابقه هم مثل دو دیدار قبلی، دروازه انگلیس بسته باقی ماند تا ایران تنها تیمی باشد که موفق به گلزنی برابر «سه شیرها» شده است.

انگلیس در نخستین بازی جام به مصاف ایران رفت و با نتیجه پرگل ۶ بر ۲ به پیروزی دست یافت. در این بازی، مهدی طارمی مهاجم ایران موفق به گلزنی برای تیم ملی شد. پنالتی طارمی در دقایق تلف شده که منجر به گل دوم ایران شد، آخرین توپی بود که از خط دروازه انگلیس در این جام عبور کرد.

صحنه پنالتی طارمی مقابل انگلیس

سه شیرها در ادامه به مصاف آمریکا رفتند و با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شدند. آنها سپس در آخرین بازی مرحله گروهی با نتیجه ۳ بر صفر ولز را از پیش رو برداشتند و در مرحله یک هشتم با همین نتیجه سنگال را شکست دادند.

به این ترتیب انگلیس تا پیش از حضور در بازی مرحله یک چهارم نهایی و دیدار حساس با فرانسه، تنها دو گل دریافت کرده و هر دو گل برابر ایران بوده است.

کد خبر ۵۶۴۷۲۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *