خبر ویژه

خروج «ستاره ملی» فوتبال ایران از یک مرحله هشتم نهایی جام جهانی

داور بین المللی فوتبال ایران در بین داوران مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ حضور ندارد. به گزارش مشهد من، رقابت‌های یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی امروز پیگیری می‌شود که کمیته داوران فیفا تصمیم خود برای انتخاب داوران دیدارهای باقیمانده این مرحله گرفته است تا اینگونه اسم تنها ایرانی باقیمانده […]

اشتراک گذاری
۱۴ آذر ۱۴۰۱
کد مطلب : 97283

داور بین المللی فوتبال ایران در بین داوران مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ حضور ندارد.

به گزارش مشهد من، رقابت‌های یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی امروز پیگیری می‌شود که کمیته داوران فیفا تصمیم خود برای انتخاب داوران دیدارهای باقیمانده این مرحله گرفته است تا اینگونه اسم تنها ایرانی باقیمانده در این دوره از رقابت‌ها به چشم نخورد.

علیرضا فغانی که قضاوت او در بازی برزیل و صربستان با تحسین کارشناسان همراه بود اعلام پنالتی جنجالی اش در بازی پرتغال و اروگوئه واکنش‌های زیادی را به همراه داشت تا احتمال حذف او از این رقابت‌ها قوت بگیرد.

با این حال فغانی تا صبح امروز دوشنبه در هتل محل اقامت داوران در کشور قطر حضور داشته است اما اسم او در بین داوران مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به چشم نمی‌خورد. فیفا تصمیم گرفت «فرناندو راپالینی» داور آرژانتینی دیدار اسپانیا و مراکش را سوت بزند. «سزار راموس» مکزیکی هم برای پرتغال و سوئیس داوری خواهد کرد.

با این حال احتمال اینکه فیفا از فغانی در مرحله یک چهارم نهایی نیز استفاده کند وجود دارد اما باید دید آیا تنها بازمانده ایرانی جام ۲۲ وداعی زودهنگام با این مسابقات خواهد داشت یا به رؤیای بزرگ خود در کشور قطر می‌رسد.

کد خبر ۵۶۴۷۱۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *