خبر ویژه

کاخ سفید: از درخواست پناهندگی روس ها استقبال می کنیم

سخنگوی کاخ سفید می گوید آمریکا برای بررسی درخواست پناهندگی اتباع روس آمادگی دارد. به گزارش مشهد من به نقل از رویترز، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد آمریکا از طرح درخواست پناهندگی از سوی اتباع روس استقبال می کند. در حالیکه آمریکا نقش موثری در به راه افتادن و ادامه جنگ اوکراین دارد، «کارین ژان […]

اشتراک گذاری
۰۶ مهر ۱۴۰۱
کد مطلب : 88515

سخنگوی کاخ سفید می گوید آمریکا برای بررسی درخواست پناهندگی اتباع روس آمادگی دارد.

به گزارش مشهد من به نقل از رویترز، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد آمریکا از طرح درخواست پناهندگی از سوی اتباع روس استقبال می کند.

در حالیکه آمریکا نقش موثری در به راه افتادن و ادامه جنگ اوکراین دارد، «کارین ژان پیر» سخنگوی کاخ سفید در نشستی خبری عنوان کرد که ایالات متحده از روس‌هایی که به واسطه جنگ به دنبال درخواست پناهندگی هستند، استقبال می‌کند.

سخنگوی کاخ سفید در ادامه افزود: ما بر این باوریم که صرف نظر از ملیت این افراد، آنها ممکن است برای دریافت پناهندگی از ایالات متحده درخواست دهند و بخواهند درخواست آنها مورد به مورد بررسی شود.

اظهارات سخنگوی کاخ سفید در خصوص اعطای پناهندگی به اتباع روس در حالی عنوان می شود، که همه پرسی در چند منطقه استقلال یافته در اوکراین برای الحاق به روسیه برگزار شده و پیوستن آنها به این کشور محتمل است. منطقه زاپروژیا به همراه خِرسون و دو جمهوری لوهانسک و دونتسک، جزو چهار منطقه‌ای بودند که به منظور پیوستن به روسیه، از جمعه هفته گذشته اقدام به برگزاری همه‌پرسی کردند.

کد خبر ۵۵۹۸۵۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.