خبر ویژه

واکنش مهاجم تیم ملی فوتبال به اتفاقات اخیر/ ماجرای یک پیام جنجالی

مهاجم تیم ملی فوتبال با بیان این که هیچ دو دستگی بین بازیکنان وجود ندارد و همه برای سربلندی ایران تلاش می‌کنند نوشت: اگر به خاطر یک پیام باعث آزار هم تیمی‌هایم شدم، عذرخواهی می‌کنم. به گزارش مشهد من، تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی اردوی آماده سازی خود در اتریش را به پایان رساند […]

اشتراک گذاری
۰۶ مهر ۱۴۰۱
کد مطلب : 88510

مهاجم تیم ملی فوتبال با بیان این که هیچ دو دستگی بین بازیکنان وجود ندارد و همه برای سربلندی ایران تلاش می‌کنند نوشت: اگر به خاطر یک پیام باعث آزار هم تیمی‌هایم شدم، عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش مشهد من، تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی اردوی آماده سازی خود در اتریش را به پایان رساند که برخی رفتارها حاشیه‌هایی را برای این تیم و بازیکنانش به وجود آورد. در این میان برخی رفتارها باعث ایجاد شائبه وجود اختلاف بین بازیکنان را تقویت کرد. اختلافی که از یک استوری مهاجم تیم ملی شروع شد و به دست ندادن مهدی طارمی و سردار آزمون به هنگام تعویض در دیدار با سنگال ختم شد.

همین اتفاقات باعث شد برخی عنوان کنند بین بازیکنان تیم ملی چند دستگی به وجود آمده و به خاطر شرایط چند روز اخیر گروه‌های چند نفره ای در تیم ملی به وجود آمده که با یکدیگر اختلاف نظر و اختلاف سلیقه دارند.

حتی برخی تصاویر تمرین تیم ملی را کنار هم قرار دادند و عنوان کردند که بازیکنان در گروه‌هایی که با یکدیگر هماهنگ هستند تمرین می‌کنند و خبری از اتحاد و همدلی بین بازیکنان وجود ندارد.

سردار آزمون یکی از بازیکنانی است که معمولاً در اردوها و بازی‌های تیم ملی یک پای این مسائل است. او در دیدار با سنگال به جای مهدی طارمی وارد زمین شد اما دو بازیکن برخلاف عرف معمول بدون این که با یکدیگر دست بدهند جابجا شدند. همین اتفاق بر حاشیه‌های اخیر دامن زد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پایان اردوی اتریش با انتشار پیامی به این حاشیه‌ها واکنش نشان داد و نوشت:

«با تمام شدن اردوی تیم ملی در اتریش لازم می دانم چند موضوع را با شما مردم خوبم در میان بگذارم.

اول اینکه قسم می خورم هیچ فشاری برای گذاشتن یا برداشتن استوری روی من نبوده. هم نوشتن و هم حذف کردنش تصمیماتی بود که خودم گرفتم. اجباری در کار نبوده و هر کس چیزی غیر از این گفته یا نوشته به دنبال سواستفاده بوده و واقعیت ندارد.

هیچ اختلاف و دو دستگی در تیم ملی وجود ندارد. ما همه اعضای یک خانواده هستیم و کسانی مطالب تخیلی نوشتند که برای نوشتن استوری بین ما دودستگی شده است. در حالی که اصلاً کسی نمی‌دانست من می‌خواهم استوری بگذارم.

کسانی که این جوک ها را نوشتند تا برای تیم ملی حاشیه درست کنند را به خدا واگذار می‌کنم. یک جلسه هم به علت مصدومیت جزئی با صلاحدید کادر فنی، تمرین نکردم و باز هم دروغ نوشتند که خط خورده ام.

ضمناً باید از بازیکنان تیم ملی عذرخواهی کنم چون این کار عجولانه من باعث اذیت شدن دوستان عزیزم شدم و از جانب بعضی کاربران اهانت‌هایی به ملی پوشان شده که به هیچ وجه منصفانه نبود و اشتباه از من بوده است.

در این خصوص خودم را مقصر می دانم و مقابل همه اعضای تیم ملی و کادر فنی که باعث شدند نظم و آرامش تیم به هم بخورد، شرمنده ام. خدا را شکر نتایج خیلی خوبی برابر دو تا از بهترین تیم‌های دنیا گرفتیم و همگی به دور از همه حاشیه‌ها برای شادی و رضایت مردم در جام جهانی تمام تلاشمان را می‌کنیم.»

کد خبر ۵۵۹۸۴۴۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.