خبر ویژه

۴۰ درصد تستهای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مثبت بودند

یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از ۲۷۸ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه‌های استان که شامل تست‌های پی سی آر ورپید تست است، ۴۰درصد موارد مثبت بودند. به گزارش مشهد من، محمد غلام نژاد ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده است. […]

اشتراک گذاری
۰۱ مهر ۱۴۰۱
کد مطلب : 87960

یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از ۲۷۸ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه‌های استان که شامل تست‌های پی سی آر ورپید تست است، ۴۰درصد موارد مثبت بودند.

به گزارش مشهد من، محمد غلام نژاد ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه شمار قربانیان این بیماری در کهگیلویه و بویراحمد، یکهزار و۱۵۱ نفر است، گفت: اکنون ۵۲ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۹ نفر مبتلای قطعی بوده و دو نفر از این بیماران نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

غلام نژاد اظهار داشت: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد ۹۹ هزار و ۲۸۵ نفر بهبود یافته گزارش شده و آمار مبتلایان به بیماری در استان روزانه در حال افزایش است.

کد خبر ۵۵۹۴۹۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.