خبر ویژه

اسرائیل یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین است

مشهد ـ استاندار خراسان رضوی طی پیامی از مردم شهید پرور استان برای شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس دعوت کرد و گفت: اسرائیل یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین است. به گزارش مشهد من، در پیام یعقوبعلی نظری به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: رهبر معظم انقلاب: ماجرای فلسطین همچنان مهمترین و زنده‌ترین مسئله […]

اشتراک گذاری
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
کد مطلب : 66735

مشهد ـ استاندار خراسان رضوی طی پیامی از مردم شهید پرور استان برای شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس دعوت کرد و گفت: اسرائیل یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین است.

به گزارش مشهد من، در پیام یعقوبعلی نظری به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:

رهبر معظم انقلاب: ماجرای فلسطین همچنان مهمترین و زنده‌ترین مسئله مشترک امت اسلامی است.

هفتادوچهارسال است که سیاست‌های نظام سرمایه‌داری ظالم و سفاک دست یک ملت را از میهن و خاک آباء و اجدادی خود کوتاه کرده و در آن رژیمی تروریست را نشانده است.

اسرائیل نه یک کشور که یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملت‌های مسلمان است و هم افزایی مسلمین بر محور قدس شریف، کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آمریکایی و اروپایی آن خواهد بود.

تصمیم حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) در سال ۵۸ با نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» نقطه عطف درخشان در میزان توجه امت اسلامی و جامعه بشری نسبت به مسئله فلسطین پدید آورد.

حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین، پس از تاسیس نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رویاهای رژیم صهیونیستی و حامیان پلید آنان را باطل ساخت و به ویژه شهید عالیقدر قدس، سردار حاج قاسم سلیمانی بیش از ۲۰ سال از عمر پر برکت و گرانبهای خود را صرف توانمندسازی جبهه مقاومت برای رهایی از ملت مظلوم فلسطین کرد.

هرچند برگزاری آیین‌های گرامیداشت روز جهانی قدس در دو سال گذشته به خصوص، راهپیمایی سراسری امت اسلامی و ملل آزاده جهان در حمایت از آرمان قدس فلسطین و اعلام برائت از رژیم صهیونیستی تحت شیوع بیماری کرونا، با رویکردها و شیوه‌های خلاق و ابتکاری دنبال شد اما به توفیق الهی قرائن و شواهد نشان از نزدیک بودن تحقق وعده صادق امامین انقلاب اسلامی در آزادی قدس شریف دارد و انشاءالله جشن پیروزی در مسجد الاقصی، قبله اول مسلمین جهان، خبر اول رسانه‌های جهان را به خود اختصاص خواهد داد.

اینجانب به عنوان نماینده دولت عدالت محور حضرت آیت الله رئیسی، مردم شریف استان را به حضور گسترده در مراسم «یوم الله روز جهانی قدس» دعوت می‌نمایم تا همراه مردم ولایتمدار ایران اسلامی و امت مسلمان در همه کشورهای جهان، ندای حق طلبانه «مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا» را در روز جمعه سر دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.