با ما ارتباط برقرار کن

پیش تولید فیلم بلند جانباز در مشهد آغاز شد،این فیلم به زندگی جانبازان اعصاب و روان می‌پردازد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مشهدمن، علی شکوفه ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: انجام یک کار فرهنگی همیشه بازخوردهای مناسبی در سطح جامعه رقم می‌زند، حال اگر انجام یک کار فرهنگی از وادی هنر و دریچه قاب جادویی تلویزیون و سینما باشد تاثیر دوچندانی در بطن جامعه می‌گذارد و چه بسا که بتواند یک تحول بزرگ را رقم بزند.

نویسنده و کارگردان فیلم جانباز با بیان اینکه همیشه پرداختن به موضوع دفاع مقدس و مسائل مربوط به این حوزه جذاب و متنوع است، بیان کرد: متاسفانه در جامعه و در خصوص قهرمانان دفاع مقدس به طور شایسته مورد توجه قرار نگرفته است، جانبازان انسان‌های بزرگی هستند که هر چقدر هم برای آنان قدمی برداریم، باز هم اندک است.

وی اظهارکرد: شاید برداشت برخی از مردم وقتی اسم جانباز را می‌شنوند این است که فردی دارای نقص عضو را تجسم می‌کنند اما دسته‌ای از جانبازان هستند که هم جسم خویش را در راه دفاع از کشور فدا کردند و هم از روح خود برای این مرز و بوم امتناع نکردند.

شکوفه گفت: فیلم جانباز برای ادای احترام به جانبازان اعصاب و روان ساخته خواهد شد تا هم ادای دینی به این قشر خاص از جانبازان کرده باشیم و هم بخشی اندک از مشکلات خانوادگی و جامعه ای را به معرض دید عموم بگذاریم تا شاید بتوان نگاه‌ها را به این عزیزان بیشتر معطوف کرد.

نویسنده و کارگردان فیلم جانباز گفت:در این فیلم  بزرگان عرصه سینما و تلویزیون خراسان رضوی و کشور همکاری می‌کنند از جمله می‌توان به هاشم عطار به عنوان مدیر فیلمبرداری، احمد ریحانه بازیگر نقش اول، محمدرضا خدنگی دستیار کارگردان و برنامه ریز و طراح صحنه و لباس محسن محمودی بخشی اشاره کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب