با ما ارتباط برقرار کن

سارقین عجول در مشهد پس از سرقت موبایل شهروند، موبایل خودشان را جاگذاشتند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مشهدمن، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: دو جوان موتورسوار در یکی از خیابان‌های مشهد با تهدید چاقو به سراغ پسر بچه‌ای رفتند تا گوشی تلفن همراهش راسرقت کنند اما با مقاومت پسر ۱۲ ساله، موتورسیکلت واژگون شد.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: متهمان دستپاچه در حالی که گوشی تلفن پسر بچه را گرفته بودند یک دستگاه گوشی تلفن همراه و چاقو را در محل سرقت جا گذاشتند و متواری شدند.

وی گفت: تیم تجسس کلانتری شهید هاشمی نژاد مشهد با دریافت این گزارش بلافاصله درمحل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

صارمی ساداتی بیان کرد: دقایقی بعد جوانی ناشناس به محل سرقت آمده و با این ادعا که مالباخته است در جستجوی گوشی تلفن جامانده بود، این فرد با اطلاع از آن که گوشی تلفن همراه در اختیار پلیس است صحنه را ترک کرد.

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد با پیگیری سرنخ‌های موجود، این متهم را شناسایی و او خود را به کلانتری معرفی کرد.

وی با اشاره به این که متهم عنوان کرده است به پیشنهاد راننده موتورسیکلت تصمیم به سرقت گرفته‌اند، گفت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم اصلی پرونده که بر اساس شواهد موجود یک سابقه کیفری نیز داشته ادامه دارد.

صارمی ساداتی در پایان به شهروندان توصیه کرد بیشتر مراقب فرزندان خود باشند و در نوع و نحوه حمل و استفاده گوشی تلفن همراه و کیف دستی نیز احتیاط لازم را داشته باشند تا از وقوع چنین سرقت‌هایی پیشگیری شود.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب