با ما ارتباط برقرار کن

در برنامه فوتبال برتر با اجرای محمد حسین میثاقی، عادل فردوسی پور به سهم داشتن در ماجرای ندادن میزبانی به تیم ملی ایران متهم شد.
به گزارش مشهدمن، از اسفند سال ۹۷ و تعطیل شدن برنامه نود به دلایل مختلف، عادل فردوسی پور سکوت کرده است، وی حتی در مراسم امضای کتاب خود در پاسخ به پرسش هایی در خصوص این اقدام صدا و سیما فقط لبخند زد، اما سکوت هرگز سبب دیده نشدن، نمی شود.

در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۹ روزنامه همشهری نوشت: یک منبع آگاه ادعا کرد که جایزه‌دادن به فردوسی‌پور باعث شده تلویزیون این مراسم را پخش نکند: «دوستان صداوسیما از وقتی فهمیدند که فردوسی‌پور قرار است جایزه بگیرد، تلاش کردند لیست برنده‌ها را تغییر بدهند. اول پیشنهاد دادند که جایزه آن بخش به کسی دیگر داده شود، وقتی مسئولان جشنواره مخالفت کردند و گفتند حاضر نیستند در آرای مردم دست ببرند، پیشنهاد دادند بخش جایزه مردمی به‌کلی حذف شود. اما این پیشنهادشان هم رد شد. همین باعث شد که با وجود توافقات قبلی، مراسم جشنواره از شبکه ورزش پخش نشود.»

با این حال همشهری آنلاین نوشت: دیشب در برنامه فوتبال برتر، آیتمی پخش شد که در لحظاتی سوژه اصلی آن عادل فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه نود بود که واکنشی شدید را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است؛ در این آیتم تلاش شده بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک نهاد ضدایرانی قلمداد شود و در عین ‌حال رای مهدی تاج در انتخابات پیشین کنفدراسیون فوتبال به شیخ سلمان (رئیس بحرینی AFC) زیر سوال برود. نکته قابل‌ بحث آیتم یاد شده، کنایه تندی بود که تلویحا علیه عادل فردوسی‌پور به زبان آمد؛ گوینده این آیتم در یک چهارم پایانی این گزارش ویدئویی با اشاره به ضدایرانی بودن کنفدراسیون فوتبال آسیا و با اشاره به این‌که آن‌ها می‌خواستند مردم ایران را از تماشای فینال آسیا محروم کنند، به ناگاه و روی تصویری که گزارش اینستاگرامی بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای را نشان می‌داد، گفت: «متاسفانه بعضی‌ها که ادعای وطن پرستی دارند، در این تلاش شرم‌آور سهم مهمی را ایفا می‌کنند!

عادل فردوسی پور هرچند همچنان سکوت کرده است اما باید با تمام این برخوردها و اتهام ها دست و پنجه نرم کند، اما آیا این اتهام ها و صحبت ها محبوبیت عادل فردوسی پور را کم می کند؟

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب