با ما ارتباط برقرار کن

غباری،خبر کوتاه است و دردآور! بهاروند عضو کمیسیون حمل و نقل شورای امید مشهد، طی توییتی به روزنامه شهری مشهد تاخته و ازآنجا که یک مطلب مدنظر ایشان درج نشده است، به این رسانه و عملا تنها رسانه شهری که همچنان با فراز و نشیب سلایق سیاسی چند شورا ، به حیاتش ادامه داده است، تاخته و قصد کرده یکی دیگر از نمادهای فرهنگی شهر بهشت را ریشه کن کند‌.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مشهدمن،ایشان در توییتی از کم پرداخته شدن به خبر تذکر چند عضو شورا در روزنامه مردم مشهد گلایه داشته و به جای موضعی ارشادی-اصلاحی به عنوان فردی از شورایی که مدعی فرهنگ بود، حکم به قتل یک رسانه درقالب امری تجربه شده یعنی واگذاری به بخش خصوصی داده است.
شاید وقتی چنین برداشتی از موضوع فرهنگ داشته اند، نمی دانند برای تبدیل یک نهال در حوزه فرهنگ به درختی تناور چه خون دل هایی که باید خورد که چنین عجولانه احکامی ناروا صادر کرده اند!
حال که ایشان کارشناس حوزه رسانه و فرهنگ شده اند، پرسش هایی اندک را به رسم اهالی فرهنگ که زبانشان، گفتگو است، پاسخ خواهند داد:
جناب بهاروند! چرا در تمام چهار سالی که به واسطه این روزنامه بخش بزرگی از شهرت خود را کسب نموده و بطور مرتب در صفحات مجازی و کاغذی این رسانه مردم شهر حضور داشتید، فریاد هدررفت سرمایه سر نمی دادید؟
جناب بهاروند! چرا روزی که یاران شما در شورا، ده ها نیروی کارنابلد را بر سر پست های مدیریتی و مافوق رسانه ای های کهنه کار این روزنامه نشاندید و آنچه می نوشتند یا مجوز انتشار می دادند، بیش از حرفه ای بودن، قدرت پسند و مقبول طبع امثال شما بود، فریادی برای برگشت به ریل تخصص رسانه شنیده نشد؟
جناب بهاروند! چگونه تصور می کنید که مردم شهر نمی دانند فریادهای ماه های آخر یک شورای کم فروغ نه برای دفاعی از حقی، بلکه فراری رو به جلو را شبیه است؟
جناب بهاروند! نیک می دانید که پرداختن به دغدغه ها و اخبار شورا در روزنامه شهر نیاز به فریاد ندارد و به سادگی توسط هیات تحریریه منصوب همین شورا، قابل انجام است.
جناب بهاروند! لطفا همین فردا سری به این روزنامه بزنید و ببینید چه تعداد روزنامه نگار کارکشته زیردست مدیران تازه کار منصوب شورای شما هستند و یاداورتان می شوم که تا همین اواخر تحریریه این روزنامه توسط افرادی اداره می شد که سن شان در محدوده سنوات کاری برخی خبرنگاران این رسانه بود.
جناب بهاروند! رسانه و فرهنگ ظرایفی دارد؛ اگر در رشد این نهال کوششی نکردید، لطفا تبر بر تنه آن نزنید‌‌.
جناب بهاروند! ما رسانه ای ها، خواستار گزارش دقیقی از آنچه در کمیسیون تخصصی شما که منجر به ارتقای سطح زیست شهری ما شده باشد، هستیم.
امید که شورای بعدی که مانند شورای پنجم نامش امید نیز نخواهد بود، نهال رسانه شهری مشهد را درختی تناور و سایه گستر برای فرهنگ شهر علی بن موسی الرضا (ع)نماید و منتظران واگذاری سرمایه فرهنگی شهر به پیمانکاران سفارشی درقالب خصوصی سازی را ناکام گذارند.
دل بسی خون به کف آورد ولی دیده بریخت

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب