با ما ارتباط برقرار کن

بخشدار رخ گفت:سارقان کابل‌های برق روستای اسدآباد با هوشیاری و اقدام به موقع دهیار این روستا دستگیرشدند. .

به گزارش خبرگزاری مشهد من، علی اکبر صاحبی، از خفت‌گیری سه تن از افراد ناشناس از سارقان کابل های برق و پروژکتورهای پارک خطی این روستا خبر داد و اظهار کرد: سارقان با پوشیدن نقاب بر صورت خود اقدام به ربودن کابل های برق و پروژکتور در نیمه شب گذشته از این روستا را داشتند که با هوشیاری به موقع «حسین رحمانی» دهیار روستای اسدآباد و دهیار روستای نوری، و اهالی روستا سارقین کابل‌های برق در روستای مختاری بخش رخ دستگیر و تحویل پاسگاه انتظامی نسر شدند.

صاحبی افزود: سارقان با هوشیاری و اقدام به موقع دهیاران وظیفه شناس روستاهای اسدآباد و نوری در حین سرقت پروژکتورهای پارک خطی محاصره و تحت تعقیب و گریز قرار گرفته و اقدام به فرار کردند .
بخشدار ادامه داد: در پی فرار سارقان و تعقیب و گریز دهیاران ، آنان در محاصره قرار گرفتند و در نتیجه خود را تسلیم کردند و خودروی پراید سارقان نیز ضبط شد.

وی گفت: یکی متهمان که یکی از آنها سابقه دار بود تحویل پاسگاه انتظامی نسر داده شدند تا بعد از بررسی و تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی داده شوند.

مسئول اداره برق رباط سنگ هم گفت: طی چند ماهه اخیر در روستاهای بخش رخ بارها شاهد سرقت کابل‌های برق بودیم که افراد سود جو اقدام به سرقت کابل‌های شبکه برق می‌کردند.

وی خاطر نشان کرد : این نوع سرقت‌ها باعث ایجاد مشکلاتی برای اهالی بویژه کارکنان شبکه برق از جمله اتلاف وقت برق، اختلال در خدمت رسانی به موقع می‌شود.

روستای اسد آباد با جمعیت بالای ۸۰۰ نفری در ۱۵ کیلومتری شهر رباط سنگ قرار است.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب