با ما ارتباط برقرار کن

مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد گفت: ده میلیارد ریال کمک بلاعوض در باب اجرای طرح‌های لوله‌گذاری به خلیل آباد تخصیص‌ داده‌ شده که پیگیر هستیم تا پایان سال این اعتبار را جذب کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مشهدمن، محمود شبان اظهار کرد: ۲۶۹ حلقه چاه موتور در سطح خلیل‌آباد داریم که لوله‌گذاری ۸۳ چاه موتور انجام شده  است.

وی با اشاره به این‌که تعدادی از چاه موتورها به دلیل خرده مالکی بسیار بالا قابلیت اجرا  طرح های لوله‌گذاری و تجمیع  را ندارند  افزود: تعداد ۶۰ چاه موتور دیگر ظرفیت  اجرای طرح‌های لوله گذاری را دارند  که در صورت استقبال کشاورزان اجرایی خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی خلیل‌آباد از  اجرای ۵ پروژه آبیاری کم‌فشار به‌ صورت تجمیعی در روستاهای  تکمار، ارغا، مزده و ابراهیم آباد، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر خبرداد و اظهار کرد: با صرف اعتباری بالغ‌ بر یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان بلاعوض در این روستاها  ۳۵۲ خانوار از مزایای این پروژه‌ها بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این ۵ پروژه، تعداد چاه موتورهایی که طرح تجمیع آبیاری کم‌فشار اجرا شده به ۸۰ چاه موتور در خلیل‌آباد رسیده است،  بیان کرد: اگر کشاورزان به اجرای آبیاری کم‌فشار در چاه موتورهای کشاورزی توجه  داشته باشند آمادگی داریم که این طرح را به‌ صورت ۱۵درصد آورده متقاضی و الباقی اعتبارات بلاعوض دولتی اجرا کنیم.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب