خبر ویژه

حمله خبرنگار عربستانی به کنفدراسیون آسیا: سکوت AFC عجیب است

یک خبرنگار عربستانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر سکوت در قبال انتشار ویروس کرونا و بلاتکلیفی لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد. به گزارش مشهد من، «خالد العکیل» خبرنگار عربستانی از سکوت کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال انتشار ویروس کرونا انتقاد کرد و خواستار لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ شد. وی گفت: […]

اشتراک گذاری
۰۷ اسفند ۱۳۹۸
کد مطلب : 23344


یک خبرنگار عربستانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر سکوت در قبال انتشار ویروس کرونا و بلاتکلیفی لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد.

به گزارش مشهد من، «خالد العکیل» خبرنگار عربستانی از سکوت کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال انتشار ویروس کرونا انتقاد کرد و خواستار لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ شد.

وی گفت: ویروس کرونا در کشورهای حاشیه خلیج فارس شایع شده است. از سکوت کنفدراسیون فوتبال آسیا شگفت زده شده ام. AFC حداقل باید نظر باشگاه ها حاضر در لیگ قهرمانان را جویا شود. تیم های النصر و التعاون در نامه ای به AFC خواهان به تعویق افتادن مسابقاتشان شده اند.

این خبرنگار عربستانی تاکید کرد: تا الان چیزی از AFC نشنیده ایم که مسابقات لغو می شود یا به تعویق می افتد. امیدوارم به خاطر سلامتی باشگاه ها، لیگ قهرمانان لغو شود ولی سکوت کنفدراسیون آسیا در قبال این ویروس عجیب است. ان شاءالله فدراسیون عربستان حمایت کاملی را از چهار نماینده کشورمان خواهد داشت.

العکیل در پایان گفت: کنفدراسیون آسیا تمام جلساتش را به خاطر انتشار ویروس کرونا لغو کرده است. لازم است AFC بیانیه ای صادر و اعلام کند مسابقات برگزار می شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *