خبر ویژه

استقلال پتانسیل صعود از آسیا را دارد/ امیدوارم میزبانی‌ها بازگردد

کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: اگر میزبانی‌ها در مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا به ما بازگردد، استقلال و دیگر تیم‌های ایرانی می‌تواند از گروه شان صعود کنند. مهدی پاشازاده در گفتگو با مشهد من اظهار داشت: همانطور که خود مجیدی هم گفت، بازی استقلال مقابل ذوب آهن بار فنی بالایی نداشت و تنها نتیجه برای […]

اشتراک گذاری
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد مطلب : 23336


کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: اگر میزبانی‌ها در مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا به ما بازگردد، استقلال و دیگر تیم‌های ایرانی می‌تواند از گروه شان صعود کنند.

مهدی پاشازاده در گفتگو با مشهد من اظهار داشت: همانطور که خود مجیدی هم گفت، بازی استقلال مقابل ذوب آهن بار فنی بالایی نداشت و تنها نتیجه برای تیم ماند. اما این کیفیت نه چندان بالای بازی دلایل متعددی دارد که یکی از آنها می تواند خستگی باشد.

وی اضافه کرد: همه تیم‌ها در همه جای دنیا ممکن است بنا به دلایلی در یک مقطع افت کنند و استقلال هم از این قائده مستثنی نیست. افت کردن کاملاً طبیعی است و مهم این است که کادر فنی بتواند دوران این افت را کوتاه کند.

کاپیتان پیشین آبی پوشان اظهار داشت: آخرین ماه سال سخت ترین ماه استقلال در سالهای اخیر است و بازیهای فشرده تیم را آزار می‌دهد. خوشبختانه بازیکنان مصدوم یکی یکی بر می‌گردند و این باعث می‌شود با تقسیم بازی فشار کمتری به بازیکنان بیاید.

پاشازاده تصریح کرد: یکی از مهم ترین بازیکنان استقلال که از بند مصدومیت رها شد و بازگشت او خیلی روی تیم تاثیر دارد، فرشید اسماعیلی است. اسماعیلی سالهاست در این تیم بازی می‌کند و از تجربه خوبی برخوردار شده است. دیگر باید او را در رده بازیکنان باتجربه تیم دانست. او یک هافبک بازیساز با ویژگی دوندگی و جنگندگی است. ویژگی که بسیاری از هافبک‌های بازیساز ندارند. گرچه در غیاب او رضاوند به خوبی وظایفش را انجام می‌داد، اما یقین دارم بازگشت اسماعیلی اتفاق خوبی برای تیم مجیدی است.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به شرایط این تیم در گروه اول لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: یک امتیاز از دو بازی اندوخته دندانگیری نیست. اما نگاه به ظرفیت‌های استقلال و قیاس آن با تیم‌های هم گروهی نشان می‌دهد تیم ما پتانسیل صعود از گروه را دارد. چهار بازی پیش رو داریم و من امیدوارم در مرحله برگشت مسابقات با دیپلماسی مناسب فوتبالی شرایط میزبانی فراهم شود تا هم استقلال و هم سه تیم دیگر آسیایی با استفاده از امتیاز میزبانی بتوانند از گروه خود صعود کنند.

علی خلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *