خبر ویژه

جلسه ویژه سه باشگاه آسیایی در فدراسیون فوتبال

سه باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه در فدراسیون فوتبال حاضر شده تا چگونگی سفر به امارات را بررسی کنند. به گزارش مشهد من، هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ناحیه غرب این قاره در حالی دوشنبه و سه شنبه هفته جاری پیگیری می شود که لغو پروازهای مسافران ایرانی به […]

اشتراک گذاری
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد مطلب : 23324


سه باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه در فدراسیون فوتبال حاضر شده تا چگونگی سفر به امارات را بررسی کنند.

به گزارش مشهد من، هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ناحیه غرب این قاره در حالی دوشنبه و سه شنبه هفته جاری پیگیری می شود که لغو پروازهای مسافران ایرانی به امارات برای سه باشگاه استقلال تهران، شهرخودرو و پرسپولیس مشکل ساز شده است.

استقلال تهران در حالی دوشنبه هفته جاری میهمان الوحده امارات است که بلیت سفر این تیم به دبی امارات همچون اعضای تیم ففوتبال پرسپولیس که قرار بود برای مصاف با التعاون عربستان به این کشور بروند کنسل شد.

معضلی که برای کاروان شهرخودرو برای بازی با شباب الاهلی امارات نیز رقم خورده است تا سه تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با مشکل جدی روبرو شوند.

از این رو مدیران عامل هر سه باشگاه قرار است چهارشنبه هفته جاری جلسه ویژه ای را در ساختمان فدراسیون فوتبال برگزار کرده تا با اجماع نظرات خود تصمیم مشترکی در این باره بگیرند.

فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد نامه رسمی خود را برای بیان مشکلات فعلی اعزام سه تیم ایرانی به امارات به AFC ارسال کند تا هرچه سریعتر در این باره تصمیم گیری شود.

مهدی مرتضویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *