خبر ویژه

واکنش خلیلیان به اظهارات امیرآبادی و دوپینگ بازیکنان سابق استقلال

رئیس فدراسیون پزشکی – ورزشی اظهارات مهدی امیرآبادی بازیکن پیشین استقلال مبنی بر دوپینگ این تیم در سال‌های گذشته را رد کرد. به گزارش مشهد من، مهرزاد خلیلیان درباره اظهارنظر مهدی امیرآبادی پیشکسوت استقلال راجع به دوپینگ چند سال پیش بازیکنان این تیم با ماده «جک تری‌دی» گفت: به هر حال ایشان اظهارنظر کرده است […]

اشتراک گذاری
۰۵ اسفند ۱۳۹۸
کد مطلب : 23072


رئیس فدراسیون پزشکی – ورزشی اظهارات مهدی امیرآبادی بازیکن پیشین استقلال مبنی بر دوپینگ این تیم در سال‌های گذشته را رد کرد.

به گزارش مشهد من، مهرزاد خلیلیان درباره اظهارنظر مهدی امیرآبادی پیشکسوت استقلال راجع به دوپینگ چند سال پیش بازیکنان این تیم با ماده «جک تری‌دی» گفت: به هر حال ایشان اظهارنظر کرده است ولی این بحث بار حقوقی دارد و از نظر ورزشی حق نداشته است.

رئیس فدراسیون پزشکی – ورزشی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است این دوپینگ از سوی فدراسیون اعلام نشده باشد؟ اظهار کرد: خیر؛ نمی شود اعلام نکرد. هر ورزشکار یک کد دارد که نمونه آزمایش این کد به آزمایشگاه کلن آلمان می رود. آزمایشگاه هم بعد از سه هفته اعلام می کند ورزشکار یا پاک است یا مشکوک. اگر مشکوک باشد دوباره تست می گیرند.

خلیلیان ادامه داد: وقتی نمونه مثبت شد، نامه آزمایشگاه به فدراسیون جهانی، فدراسیون آن کشور و وادا ارسال می شود. ما که از روسیه قوی تر نیستیم. آنها از حضور در المپیک معلق شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *