خبر ویژه

دفاع ذوب‌آهن کم‌تجربگی کرد/ نتیجه دیدار باید مساوی می شد

مدیرفنی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: مدافعان ما بی تجربگی کردند و یک پنالتی را به استقلال هدیه دادند. به گزارش مشهد من، محمدرضا کربکندی پس از شکست ۲ بر ۱ ذوب آهن برابر استقلال گفت: به نسبت گذشته تیم ما بازی بهتری از خود ارائه می‌دهد و شما دیدید که در نیمه دوم کاملاً […]

اشتراک گذاری
۰۴ اسفند ۱۳۹۸
کد مطلب : 23036


مدیرفنی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: مدافعان ما بی تجربگی کردند و یک پنالتی را به استقلال هدیه دادند.

به گزارش مشهد من، محمدرضا کربکندی پس از شکست ۲ بر ۱ ذوب آهن برابر استقلال گفت: به نسبت گذشته تیم ما بازی بهتری از خود ارائه می‌دهد و شما دیدید که در نیمه دوم کاملاً بازی در اختیار ما بود و حتی می‌توانستیم به گل هم دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: متأسفانه مدافعان ذوب آهن در صحنه پنالتی کم تجربگی کردند. اگر توپ را رها می‌کردند هیچ اتفاقی نمی‌افتاد و بازیکن استقلال نمی‌توانست خطرساز باشد.

کربکندی افزود: ما باید این بازی را با تساوی به پایان می‌رساندیم البته می‌توانستیم برنده هم باشیم اما این نتیجه عادلانه نبود.

وی در مورد ناراحتی مدیرعامل ذوب آهن از قضاوت داور هم گفت: او نظرش را گفته و قابل احترام است اما داور این دیدار می‌توانست قضاوت بهتری از خود نشان دهد.

مدیرفنی تیم ذوب آهن تصریح کرد: ذوب آهن در هفته‌های اخیر نمایش قابل قبولی نشان داده و من مطمئنم که بهتر خواهد شد.

کربکندی در پایان خاطرنشان کرد: سرمربی جدید ذوب آهن تمام وقت خود را برای موفق شدن ذوب آهن گذاشته و امیدوارم بتوانیم در هفته‌های آینده با ارائه بازی‌های بهتر نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *