خبر ویژه

مدعیان دوبنده تیم کشتی امید از فردا به میدان می‌روند

رقابت‌های انتخابی تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید در روزهای چهارشنبه و جمعه هفته جاری به میزبانی شهرستان الیگودرز استان لرستان برگزار می‌شود. به گزارش مشهد من، مدعیان کسب دوبنده تیم کشتی آزاد و فرنگی امید برای حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۱۸ رومانی در حالی باید از فردا رودرروی یکدیگر قرار گیرند که به […]

اشتراک گذاری
۱۹ تیر ۱۳۹۷
کد مطلب : 1285


رقابت‌های انتخابی تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید در روزهای چهارشنبه و جمعه هفته جاری به میزبانی شهرستان الیگودرز استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش مشهد من، مدعیان کسب دوبنده تیم کشتی آزاد و فرنگی امید برای حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۱۸ رومانی در حالی باید از فردا رودرروی یکدیگر قرار گیرند که به گفته کادر فنی تیم های امید، تمامی مدعیان باید از فیلتر انتخابی گذر کنند.

با توجه به آیین نامه مسابقات، مدعیان کشتی آزاد در اوزان ۱۲۵-۹۷-۹۲-۸۶-۷۹-۷۴-۷۰-۶۵-۶۱-۵۷ کیلوگرم و مدعیان کشتی فرنگی در اوزان ۱۳۰-۹۷-۸۷-۸۲-۷۷-۷۲-۶۷-۶۳-۶۰-۵۵ کیلوگرم به مصاف هم خواهند رفت.

علیرضا رضایی در گفتگو با مشهد من با تاکید بر حضور تمامی مدعیان کسب دوبنده تیم کشتی آزاد امید در رقابتهای انتخابی گفت: تمامی آزادکاران باید طبق فرایند انتخابی در مصاف انتخابی حضور داشته باشند، اما برخی از آزادکاران واجد شرایط با توجه به حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان از حضور در انتخابی معاف هستند.

همچنین برگزاری مسابقات نحوه قرعه کشی و جدول، مطابق ضوابط جاری اتحادیه جهانی کشتی خواهد بود و این مسابقات در مرحله فینال، بدون رقابت ۲ از ۳ برگزار خواهد شد.

علیرضا هنرمنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.