خبر ویژه

نام هافبک سابق استقلال به لیست تیم فوتبال فولاد اضافه می‌شود

اهواز- تیم فولاد خوزستان در نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب «فرشید اسماعیلی» هافبک سابق استقلال کرد اما این بازیکن به دلیل پاره‌گی رباط صلیبی نتوانست برای فولاد به میدان برود. به گزارش مشهد من، اسماعیلی پس از انجام عمل جراحی و چند ماه دوری از میادین، رفته رفته برای بازگشت به مستطیل سبز آماده […]

اشتراک گذاری
۰۵ بهمن ۱۴۰۱
کد مطلب : 103928

اهواز- تیم فولاد خوزستان در نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب «فرشید اسماعیلی» هافبک سابق استقلال کرد اما این بازیکن به دلیل پاره‌گی رباط صلیبی نتوانست برای فولاد به میدان برود.

به گزارش مشهد من، اسماعیلی پس از انجام عمل جراحی و چند ماه دوری از میادین، رفته رفته برای بازگشت به مستطیل سبز آماده می‌شود و احتمالاً از اسفندماه شرایط بازی را پیدا کند.

جواد نکونام از باشگاه فولاد خواسته است که نام اسماعیلی را برای نیم‌فصل دوم وارد لیست بازیکنان فولاد خوزستان کنند تا کارت اسماعیلی از سوی سازمان لیگ صادر شود و پس از آن‌که آماده حضور در میادین شد برای فولاد بازی کند.

تیم فولاد خوزستان در روزهای اخیر با «سعد واسعی» و «روبرتو تورس» قرارداد امضا کرده و اسماعیلی سومین بازیکنی خواهد بود که نامش به لیست تیم فولاد برای نیم‌فصل دوم اضافه می‌شود.

کد خبر ۵۶۹۲۳۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *