خبر ویژه

سیزدهمین جشنواره فیلم عمار در خوزستان آغاز به کار کرد

اهواز- دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم عمار خوزستان گفت: با شعار «زن قهرمان؛ ایران قوی» سیزدهمین جشنواره ملی مردمی فیلم عمار در خوزستان آغاز به کار کرد. به گزارش مشهد من، زهره طاهری عصر امروز در مراسم آغاز به کار جشنواره فیلم عمار در اهواز با اعلام این خبر بیان کرد: این جشنواره با هدف مقابله […]

اشتراک گذاری
۰۵ بهمن ۱۴۰۱
کد مطلب : 103926

اهواز- دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم عمار خوزستان گفت: با شعار «زن قهرمان؛ ایران قوی» سیزدهمین جشنواره ملی مردمی فیلم عمار در خوزستان آغاز به کار کرد.

به گزارش مشهد من، زهره طاهری عصر امروز در مراسم آغاز به کار جشنواره فیلم عمار در اهواز با اعلام این خبر بیان کرد: این جشنواره با هدف مقابله و پاسخ به ظلم رسانه‌ای با موضوع و شعار «زن قهرمان؛ ایران قوی» آغاز به کار کرده است.

دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم عمار خوزستان افزود: در این جشنواره بیش از ۸۰ فیلم، مستند، نماهنگ و فیلم‌های کوتاه و بلند به نمایش در می‌آید.

وی ادامه داد: همچنین در جشنواره امسال کارگاه‌های آموزشی در رابطه با تاریخ شفاهی برگزار خواهد شد تا مردم با نخبه‌های زن و تولیدات فیلم، ایده‌پردازی‌ها و… که صورت می‌گیرد، آشنا شوند.

دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم عمار خوزستان بیان کرد: علاقمندان می‌توانند تا هفتم ماه بهمن از ساعت ۶ تا ۱۰ شب برای مشاهده آثار این جشنواره در سینما اکسین اهواز حضور یابند.

کد خبر ۵۶۹۲۳۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *