با ما ارتباط برقرار کن

رشته بدنسازی و پرورش اندام یکی از پر مخاطب ترین رشته های ورزشی در دنیا محصوب می شود که امروزه مخاطبین بسیاری را در دل خود جای داده است نام قهرمانان بسیار زیاد در این رشته ورزشی از ایران در جهان و آسیا زبان زد خاص و عام بوده است حال میخواهیم نگاهی بی اندازیم به قهرمان این روزهای ایران که به تازگی مجوز ورود به معتبر ترین رقابت های حال حاضر دنیا را به خود اختصاص داده است.
به گزارش مشهد من، نگاهی کوتاه و گذرا بر گرگ پارسی خواهیم انداخت که امروزه تیتر یک فضا های ورزشی آن هم در رشته بدنسازی در ایران شده است.
هادی چوپان از سال ۱۳۷۹ به سمت سوی این رشته ورزشی کشیده شده است و تا به حال توانسته چندین عنوان قهرمان کشوری،آسیایی،جهانی و بین المللی را در کارنامه کاری خود ثبت کند که به بخشی از مهمترین این عنواین خواهیم پرداخت.
هادی چوپان با توجه به فیزیک بسیار زیبایی که دارد توانسته است پله های سخت مسابقاتی این رشته ورزشی را یکی یکی بالا برود و هدف اصلیش پس از مسابقاتی که پشت سر گذاشت مستر المپیا می باشد.
چوپان یکی از ورزشکاران خوشنام ایران است که در چند سال اخیر پیشرف های چشمگیری داشته و حال مورد توجه تمام رسانه های خارجی و ایرانی قرار گرفته است.

در رابطه با گرگ پارسی باید بگویم این سطح پیشرفت و این کیفیت عضلات میتوان امید بر قهرمانی چوپان در ۲۰۱۲ پندی مستر را در ذهن  ها طراحی کرد او به تازگی قهرمان مسابقات حرفه ای پرتغال شد و حالا سهمیه مسترالمپیا را در دست دارد .

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب