با ما ارتباط برقرار کن

چند سالی می شود که نام علی تبریزی در بدنسازی و پرورش اندام ایران تحت عنوان قهرمان تکرار نشدنی حک شده است که بیش از چندین دوره قهرمان قهرمانان جهان شده است .
علی تبریزی نوری متولد ۱۳۵۱ در مشهد می باشد که رشته های ورزشی متعددی را تجربه کرده او با تفکر و تشویق یکی از اعضای فامیل و آوازه سهراب سرابی جذب  رشته بدنسازی و پرورش اندام می شود که حاصل این رویداد پدیده ای تکرار نشدنی به نام علی تبریزی نوری میباشد.


قهرمان قهرمانان جهان امسال ۴۶ ساله میشود و ۲۴  تیر ماه زاد روز تولدش است این قهرمان پر آوازه بدنسازی و پرورش اندام یکی از به روز ترین بدنسازان حال حاضر در ایران می باشد.

تبریزی دارای ۴ برادر و ۳ خواهر میباشد. که هر کدام نیز رنگ بوی قهرمانی را از اسطوره بدنسازی و پرورش اندام به ارث برده اند.
نام علی تبریزی یکی از پر سرچ ترین شخصیت های ورزشی در رشته بدنسازی و پرورش اندام  در فضای مجازی میباشد هر چند که سالهاست از قهرمانی فاصله گرفته اما این روز ها او را به نام مردی با ۳ قهرمانی پیاپی در جهان میشناسند که به قول خودش ماحصل تمامی تلاش هایش شده است اورال ۳
تبریزی مرد با اخلاق ورزش بدنسازی و پرورش اندام که چند سالی هست با او آشنایی نزدیک دارم و به راحتی میتوانم بگوییم بیشتر از قهرمانی های تبریزی مرام پهلوانیش آوازه عام و خاص می باشد.

علی تبریزی نوری در این سالها از قهرمانی به قهرمان پروری سفر کرد و قهرمانان به نامی در رشته پر مخاطب بدنسازی و پرورش اندام تربیت کرده است.

علی عزیز زاد روز زمینی شدنت مبارک
سید وحید موسوی

 

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب