با ما ارتباط برقرار کن


سرمربی جدید تیم فوتبال شهرخودرو مشهد گفت: اگر حمیداوی دلسرد شود، دوباره همه چیز به سمت بحران‌های سابق می‌رود و فشار فوتبال روی دوش نهادها خواهد بود.

به گزارش مشهد من، مجتبی سرآسیایی سرمربی جدید شهرخودرو پس از قبول هدایت این تیم در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز باید بگویم حضور به عنوان سرباز در این مجموعه برایم مهم است که در هر جایی که لازم است، کمک کنم. با تصمیم مدیریت قرار شد من وظیفه سرمربی‌گری را به عهده بگیرم و اطاعت کردم. شفاف باید بگویم کار سخت است، جا دارد از آقایان حمیداوی، وطنخواه و اعضای شهرخودرو تشکر کنم که به من اعتماد کردند.

وی افزود: امیدوارم با حمایت بازیکنان و کادرفنی، روزهای خوبی را رقم بزنیم. هواداران نقش مهمی را در این روزهای سخت ایفا می‌کنند، بیش از همیشه به یاری یار دوازدهم نیاز داریم. امیدواریم از همین امروز، انرژی مضاعفی را این عزیزان به ما هدیه کنند تا در کنار هم به مقصد و هدف عالی خود دست یابیم‌.

او درباره دستیاران و کادر فنی تیمش گفت: چند نفر را بررسی کردیم، در نهایت دستیار اول من، ایتالیایی خواهد بود. رزومه او را دیدیم و شرایطش را آنالیز کردیم. باشگاه هم پیگیر است تا به زودی به ما اضافه شود. مصطفی صداقت از قبل با ما بوده و هست. داود سیدعباسی هم به ما اضافه شد و هم‌چنین آریانی به عنوان مربی بدنساز کنار ماست. یک مربی گلر نیز به زودی به ما اضافه می‌شود.

سرآسیایی در ادامه افزود: جا دارد از زحمات برادر بزرگ‌ترم، یحیی گل‌محمدی که زحمت زیادی برای فوتبال این شهر کشید تشکر کنم. از تک‌تک کمک‌ مربی‌های او ممنونم، آن‌ها زحمات زیادی کشیدند و انرژی زیادی گذاشتند. حتما در ادامه راه از یحیی گل‌محمدی مشورت می‌گیرم. در مسیری می‌رویم که بتوانیم موفق باشیم.

سرمربی جدید شهرخودرو خاطرنشان کرد:‌ باید برای موفقیت، انرژی خیلی خوبی از سوی مدیریت شهری و استانی بگیریم. دلیل موفقیت سال گذشته ما همین بود. امسال هم امیدوارم با وجود همه مشغله‌ای که دارند، هم حضور داشته‌باشند. اگر حمیداوی دلسرد شود، دوباره همه چیز به سمت بحران‌های سابق می‌رود و فشار فوتبال روی دوش نهادها خواهدبود. پس الان که می‌شود قلب مردم را به شکل راحت‌تری شاد کرد، مبادا دریغ کنیم.

او در پایان گفت: بدون شک کمک‌هایی شده که تیم به اینجا رسیده، نیاز اصلی ما مباحث سخت‌افزاری ست. مدیرکل ورزش و جوانان، کمک کردند و هفته‌ای ۲، ۳ جلسه زمین ثامن را در اختیارمان گذاشتند. آستان قدس هم در خصوص زمین کمک کرده، اما گاهی دستش بسته است. باشگاه باید در بهترین حالت‌ها به سر ببرد.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب