با ما ارتباط برقرار کن


پیشکسوت آبی پوشان گفت: مسئولان باشگاه استقلال از اول هم باید اشتباه شان را در مورد سوپرجام می پذیرفتند و این همه وقت و هزینه را هدر نمی دادند.

رضا رجبی در گفتگو با مشهد من اظهار داشت: رای دادگاه CAS اعلام و مشخص شد این همه هیاهو، بازی با احساسات هواداران و صرف هزینه‌های گزاف برای هیچ و پوچ بوده است. اشتباه مدیران استقلال این بود که از روز اول دنبال شکایت و شکایت بازی رفتند. شکایتی که فرجام آن از همان اول مشخص بود.

وی اضافه کرد: اگر همان زمان می پذیرفتند که اشتباه از خودشان است و یکی دو سال با احساسات مردم بازی نمی‌کردند برای مردم پذیرفتنی‌تر بود.

رجبی تصریح کرد: مدیران استقلال زمان زیادی را فدای سوپرجام کردند و با سوپرجام حواس شان از تیم بستن پرت شد. به راحتی می‌توان گفت یکی دو فصل را فدای سوپرجامی کردند که ارزش نداشت.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: شکایت در CAS استقلال را از مسیر اصلی منحرف کرد. باید بپذیریم که اشتباه از مجموعه خودمان بود و خواستند با شکایت ذهن مردم را منحرف کنند. اگر قصد شان گرفتن حق استقلال بود نباید این شکایت را در بوق کرنا می‌کردند تا امروز خودشان متهم و سرخورده نشوند. روراست بگویم اشتباه را مجموعه باشگاه ما کرد و سازمان لیگ هم که انگار منتظر این اشتباه بود تا بدون مماشات به نفع پرسپولیس رای بدهند. دو سه سالی هست که هیچ یک از مراجع و کمیته های فدراسیون روی خوش به استقلال نشان نمی دهند، از جمله سازمان لیگ.

پیشکسوت آبی پوشان سپس با انتقاد از نحوه مصاحبه‌های مدیرعامل سرخ پوشان گفت: از انصاریفرد که خود را مدیری ارزشی و اخلاق مدار می‌داند تعجب می‌کنم چرا در این حد سخیف مصاحبه می‌کند و در حد پایینی کری می‌خواند. من به عنوان پیشکسوت استقلال از مصاحبه‌های او دلخور شدم و می‌دانم هواداران استقلال هم آزرده خاطر هستند.

رجبی در ادامه بیان داشت: گروهی در این فوتبال نمی‌خواهند و نمی‌گذارند باشگاه استقلال برای گرفتن ستاره سوم دورخیز کند و برای همین چوب لای چرخ این باشگاه می‌گذارند. احتمالا این گروه نمایندگانی هم داخل باشگاه دارند که به اسم خدمت کردن سد راه این تیم می‌شوند.

ادامه ی خواندن
آگهی Roobinweb-728
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

محبوب